Rodiny a deti

DETSKÝ RAJ

PARK HOTEL INTENZÍVA je absolútne prispôsobený potrebám detí a ich rodičom. V areáli hotela nájdete veľké detské ihrisko, detskú lanovku, zážitkové ihrisko pre deti do 3 rokov. Súčasťou hotela je interiérová herňa so skákacím hradom, kde môžete deti nechať sa hrať a Vy si zatiaľ môžete vychutnať večeru alebo wellnes. 

Súčasťou nášho programu sú aj jednorázové veľké detské podujatia pre ubytovaných a širokú verejnosť ako 1. máj,  Deň detí, Cirkusový festival,  Rozlúčka s prázdninami, Lampiónový sprievod, Mikuláš, Vianočné trhy, Detský Silvester,  Detský ples a mnohé iné.

V okolí hotela nájdete veľa zaujímavých destinácií, kde môžete s deťmi stráviť príjemné chvíle. Rybárstvo, kde si deti môžu skúsiť uloviť kapra, náučný chodník na  stupavskú Biofarmu, Minizoo v parku či výlet na hrad Pajštún.

BABYFRIENDLY SLUŽBY

Aby sa u nás deti cítili naozaj komfortne, máme pre ne pripravený prebalovací pult, detské postielky, rodičia si môžu bezplatne na izbu zapožičať detskú vysielačku. V prípade záujmu vieme zabezpečiť profesionálne opatrovanie dieťaťa podľa požiadaviek klienta. Náš personál je vždy na deti usmievavý a trpezlivý k ich špeciálnym požiadavkám. 

Novinky a akcie

Príďťe si pochutnať na našom Divinovom menu.. v ponuke až do konca roka!

Divinové menu         viac

Privítaj s nami jar a ochutnaj naše jarné menu.. :)

od 3. 4. do 30. 4. 2017  Jarné menu   Predjedlo viac

... viac

... viac

STAŇ SA FANÚŠIKOM

© 2013 ŠMAKNINKA, s.r.o, Všetky práva vyhradené.
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.